המגזין

מוקשה 01/11 התבטל

מוקשה 01/11 התבטל

עוד מקרה של אכיפה בכח, מארגני מוקשה פרוג'קט פרסמו היום שפסטיבל מוקשה הקרוב התבטל,

וזוהי ההודעה הרשמית מטעם מוקשה,

"שלום חברים וחברות,

אנו בעצב רב מודיעים לכם על ביטול האירוע הקרוב שלנו בתוכנן להיערך בתאריך 01/11/13

מאחר ואנו רואים בכם חלק מהמשפחה המורחבת של מוקשה או רוצים לשתף אתכם בסיבות שהובילו לצעד מצער זה..

האירוע אמור היה להיערך באזור המדברי של בקעת הירדן, בעקבות שורה של אירועים בטחונים באזור נמנע מאיתנו לקיים את האירוע באזור ועל כן יצאנו לחפש מקום שיענה על הדרישות של אירוע בסדר גודל שכזה..

למרות מאמצנו המרובים (שלרוב צולחים) הפעם נחלנו כישלון חרוץ וזאת מהסיבה כי רשויות מסוימות הציבו להן למטרה להגביל,למסמס ולעשות כל שביכולתם על מנת להקשות ולהציב תנאים שונים ומשונים לקיומם של ארועים פתוחים תחת כיפת השמיים בעל פאן מוזיקלי בכלל ורייבים אלקטרונים בפרט.

גם בבחינת חלופה אורבנית לקיום האירוע לא צלח, וכל שהותר הוא אירוע הופעה בלבד תוך מיסמוס הפאן המסיבתי של הרייב שאותו רצינו להפיק.

מאחר ואנחנו גוף שקודם כל מאמין ואוהב מה שהוא מפיק ויוצר בעל תחושת שליחות חזקה לגבי הסצנה שבה אנחנו חיים ופועלים מצאנו לנכון כי יהיה זה לא נכון להפיק לכם אירוע חלקי וחסר עד מאוד.. הלו אתם מרכז כל אירוע שאנחנו במוקשה מפיקים ולאכזב אתכם כלל לא בא בחשבון אפילו אם עדיין מוגש חשבון כלכלי כואב וגדול.

אז לכל מי שקנה כרטיסים באתר דרך כרטיס אשראי כספו יוחזר במלואו תוך זיכוי כרטיס האשראי בכל הסכום כולל עמלת סליקה. לכל מי שרכש במזומן, יוכל לקבל את כספו בחזרה מאותה נקודת מכירה בה רכש את הכרטיס.

בכל אופן חברים וחברות יקרים, אותנו ואת כל הסצנה הזו לא יעצרו ונחגוג במדבריות, חורשות, יערות ומועדונים! ובקרוב נעדכן בחדשות משמחות.

תודה על ההבנה!

Peace & love. Moksha-proje"

 

 

המגזין

עדכונים

Comments are closed.